Z wizytą w schronisku "Azorki"

Home » Szkoła » Aktualności » Z wizytą w schronisku…
 26.11.2018

W czwartek 15 listopada 2018 r. uczniowie z klasy 4a i 5a pojechali do schroniska dla bezdomnych zwierząt "Azorki" w Gorzowie Wlkp. Opiekunami wyjazdu były panie: Monika Kubica, Martyna Kalicka, Anna Brzozowska i Renata Rawlik. Około godziny 12.30 zebraliśmy się przed szkołą i czekaliśmy na autokar. Gdy do niego weszliśmy pani powiedziała nam, jak należy  zachować się podczas wyjazdu, zwłaszcza w schronisku dla zwierząt. 

Podróż do Gorzowa Wlkp. minęła nam szybko i w miłej atmosferze. Na miejsce dotarliśmy przed godziną 13.30, a po wyjściu z autokaru przywitały nas szczekające psy. Naszą karmę i różne akcesoria, które wieźliśmy ze sobą zanieśliśmy do przygotowanego do tego celu pomieszczenia. Potem pan pracujący w schronisku oprowadził nas i opowiedział nam jak wygląda życie bezdomnych psów w tym miejscu. 

Na koniec otrzymaliśmy dyplom z podziękowaniem za przywiezione prezenty dla piesków. Potem udaliśmy się wszyscy do autokaru. Następnym punktem wyjazdu było kino, gdzie obejrzeliśmy  piękną baśń  pt. "Dziadek do orzechów i cztery królestwa", a w drodze powrotnej udaliśmy się do KFC.

Około godziny 19 wróciliśmy do Dębna, trochę zmęczeni, ale pełni wrażeń. Uważam, że była to udana wycieczka i warto było wziąć w niej udział.

Wiktoria Taracińska z klasy 5a

Zapraszamy do obejrzenia galerii.

up