To był udany dzień, dzień pełen matematyki w naszej szkole!

Home » Szkoła » Aktualności » To był udany dzień,…
 14.03.2019

Dzisiaj, 14 marca 2019 r., w Dniu Święta Liczby Pi w holu I piętra od samego rana, bo już od 7.30  panował harmider, w którym główną rolę odgrywali uczniowie z klasy 4a i 5a. Każdy szykował swoje stanowisko dla swoich kolegów i koleżanek. A wszystko za sprawą liczby Pi, zwanej Ludolfiną, która miała dzisiaj swoje święto.

Uszykowano 10 stanowisk, przy których uczniowie mogli uczyć się matematyki poprzez zabawę. Chętnych do wspólnej zabawy nie brakowało, ustawiały się kolejki, bo każdy chciał wykonać zadanie i sprawdzić swoje umiejętności matematyczne. 

Dziękuję serdecznie uczniom, którzy pracowali przy stanowiskach. Są to uczniowie:
z klasy 5a - Marta Izak, Wiktoria Taracińska, Alicja Podbereska, Anna Kmita, Jan Maciejewski, Jakub Podbereski, Michał Smagło i Szymon Sebastian oraz
z klasy 4a - Hanna Taracińska, Hanna Witkowska, Weronika Krawczuk, Agata Moskalik, Tomasz Olszewski, Antoni Kwiatkowski, Dorota Bobik, Eliza Kopaszewska, Oliwia Jaworska Julia Kieda, Milena Dzikowska, Stanisław Całko, Patryk Grzywacz, Jakub Wiatrowski i Karol Stefanowicz.

Dziękuję również bardzo serdecznie wszystkim uczniom, zwłaszcza pierwszakom i drugoklasistom, którzy chętnie przyłączyli się do wspólnej zabawy. 

Monika Kubica

up