Klasy IV i V lubią się bawić!

Home » Szkoła » Aktualności » Klasy IV i V…
 03.10.2018

Integracja zespołów klasowych to jedno z najważniejszych zadań z którymi muszą się zmierzyć wychowawcy klas. Rok szkolny niedawno się rozpoczął, więc przystąpiliśmy  do działania. 

27. września odbyła się dyskoteka klas IVa i IVb oraz Va, zorganizowana przez wychowawców. Ach, cóż to była za zabawa - gry, tańce, konkursy, balony. Solo, parami, w kółku, w wężyku - tańcowania było co nie miara. Świetna muzyka, porządne nagłośnienie i barwne światła (dziękujemy panu Damianowi Podstawczakowi za udostępnienie) sprawiały, że nogi same rwały się do tańca.

Uczniowie chętnie brali udział w przygotowanych przez wychowawczynie konkurencjach. Największe zainteresowanie wzbudziły "gorące krzesła" - musieliśmy przeprowadzić 3 kolejki, aby nikogo nie ominąć.  A po takim wysiłku wiadomo trzeba się zregenerować - w sali 7 czekał na uczniów poczęstunek. Dobrze, że mieliśmy też zapas zimnych napojów, bo atmosfera była gorąca. A po zabawie .... przyszedł czas na wielkie sprzątanie. I w tej kwestii uczniowie nie zawiedli. Wspólnymi siłami udało sie przywrócić w salach ład i porządek. 

Z wielką przyjemnością zorganizowałyśmy dyskotekę dla swoich klas, na pewno nie będzie to nasza ostatnia zabawa taneczna. Dziękujemy serdecznie naszym wychowankom za rewelacyjna zabawę, a rodzicom -Pani K. Taracińskiej i M. Maciejewskiej za pomoc w przygotowaniach!!! 

Wychowawcy: E. Bąk, J. Łazorczyk, K. Kaliściak

up