Z myślą o młodszych koleżankach i kolegach

Home » Szkoła » Samorząd Uczniowski » Z myślą o młodszych…
 14.11.2017

Nowy rok szkolny to nowe wyzwania. Przed Samorządem Uczniowskim postawione zostały nowe zadania - wsparcie i organizacja zabaw dla uczniów klas najmłodszych. We współpracy z wychowawczyniami przygotowaliśmy jesienne dekoracje okien. Wycinania i naklejania było całe mnóstwo, ale opłaciło się. Efekt jest niesamowity - jest kolorowo i przyjemnie. 

Uczniowie klas gimnazjalnych (pod czujnym okiem opiekuna SU - Pani Anny Wierzbickiej) przygotowali  na uroczystość  pasowania rożki obfitości, w których każdy znalazł coś słodkiego i pożytecznego. Upominki zostały sfinansowane przez rodziców Pierwszaków i Pana Dariusza Szymczaka i wręczone uczniom przez "trójki klasowe". 

Starsi uczniowie ćwiczą także z pierwszakami pisanie i liczenie podczas zajęć w świetlicy szkolnej, a także rozpoczną w listopadzie czytanie bajek i baśni. 

Prowadzimy dla Was "Łączkę wyróżnień", gromadząc od wychowawczyń informacje kto i w jakiej dziedzinie sprawdził się w danym miesiącu. Przed nami konkursy, bale, zabawy i inne atrakcje. Jakże inne to zadania, ale jak wiele radości i satysfakcji nam dają. 

up