W "dwójce" już świątecznie!

Home » Szkoła » Samorząd Uczniowski » W "dwójce" już świątecznie!
 06.12.2017

6 grudnia odwiedził naszą szkołę nikt inny jak Mikołaj, ale nie był sam! Tym razem towarzyszyły mu dwie panie śnieżynki! Ach, taki Mikołaj to ma dobrze… Dzwoniąc dzwonkiem, z uśmiechem na ustach, rozdawał słodkie upominki, przytulasy, nie szczędził dobrego słowa. Każdy otrzymał podarunek, choć niektórzy musieli najpierw zaśpiewać piosenkę lub powiedzieć wierszyk.

Był to także Dzień Kolorowy – każdy, kto tego dnia miał założoną czapkę Mikołaja, bądź rogi renifera, nie był pytany. Ale to nie jedyne atrakcje. Dla uczniów klas I i IV przeprowadziliśmy mikołajkowy konkurs.  

Samorząd uczniowski zadbał o świąteczny nastrój w szkole. W oknach pojawiły się dekoracje - zielone choinki i płatki śniegu. Czy wiecie, że wycięliśmy ich ok. 2000? Dziękujemy wszystkim klasom, które dzielnie je przygotowały. Szczególne słowa uznania należą się Kubie Tutce - szkolnemu Mikołajowi,  Agacie Wawruszczak, Esterze Dziedziuch i Mikołajowi Chojnackiemu, którzy razem z nami wytrwale dekorowali okna, a w holu na drugim piętrze kolorowo przyozdobili choinkę. 

K. Kaliściak

up